Wigilia 2016 w OW
23.12.2016 Radosław Szymeczko 1070
Powiązane galerie:
grafika
23.12.2016

9

Pomoc Społeczna

Wigilia w Ognisku Wychowawczym


W dniu dzisiejszym (23.12.2016r.) w stołówce SP nr 2 odbyła się piętnasta Wigilia dla dzieci uczęszczających do Ogniska Wychowawczego działającego w strukturach Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią. Wigilię poprowadziła Joanna Spandowska Kierownik Ogniska Wychowawczego. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią pan Roman Berejt, Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom pan Piotr Rugowski, Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pani Alina Pałubicka-Grzegorek, pan Henryk Adamczyk, oraz pan Arkadiusz Szczepański prowadzący w placówce wsparcia dziennego pilotażowe zajęcia socjoterapeutyczne, rodzice i opiekunowie dzieci oraz dzieci uczęszczające do Ogniska Wychowawczego.

Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Na zakończenie dzieci otrzymały prezenty od Gwiazdora a goście otrzymali ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci pod okiem wychowawców.

Specjalne podziękowania dla pana Andrzeja Kuligowskiego, który uświetnił uroczystość zachęcając do wspólnego kolędowania oraz pana Henryka Adamczyka, który swoją nagrodę przekazał na podopiecznych Ogniska Wychowawczego. Całą uroczystość zorganizowali wychowawcy pani Dorota Olejarz-Bisek oraz pan Maciej Zawieruszyński.

Dzieci i wychowawcy z Ogniska Wychowawczego z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzą Świąt spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze a w przyszłym, 2017 roku samych radosnych dni.

 

Materiał: Ognisko Wychowawcze

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
bip_logo_pomn1_grad.jpg
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
bezpieczny i aktywny senior logotypy RGB-01.jpg
empatia-logo1.png