Śniadanie Wielkanocne w Ognisku Wychowawczym 2017r.
14.04.2017 Radosław Szymeczko 273

W stołówce S.P. nr 2 odbyło się śniadanie Wielkanocne dla dzieci uczęszczających do Ogniska Wychowawczego działającego przy Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią. W uroczystości uczestniczyli Dyrektor MGOPS pani Alina Pałubicka-Grzegorek, Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom pan Piotr Rugowski oraz rodzice i opiekunowie dzieci. Uroczystość przygotowali wychowawcy Dorota Olejarz-Bisek i Maciej Zawieruszyński oraz wychowankowie uczęszczający do placówki. Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze, a dzieci otrzymały słodkie upominki.

Dzieci i wychowawcy z Ogniska Wychowawczego życzą zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy przepełnionych radością, miłością i wiarą.

Zdjęcia i tekst: MGOPS w Nakle nad Notecią