Dzień Matki 2017r. - Ognisko Wychowawcze
26.05.2017 Radosław Szymeczko 233
26.05.2017

Pomoc Społeczna
W dniu 25 maja 2017 r. mamy, dzieci uczęszczające do Ogniska Wychowawczego oraz opiekunowie, mieli okazję aktywnie spędzić czas na festynie zorganizowanym na nakielskiej przystani.

Dzieci z Ogniska Wychowawczego przygotowały dla mam krótki występ artystyczny. Następnie rozpoczął się piknik, w trakcie którego mamy wraz z dziećmi uczestniczyły aktywnie w zawodach sportowych. Konkurencje rywalizującym zespołom przyniosły wiele radości. Zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy mogli posilić się przy grillu. Tradycyjnie mamy otrzymały od dzieci upominek, własnoręcznie wykonane laurki oraz kwiatek.

Składamy podziękowania dla Przystani Powiat Nakielski za udostępnienie terenu oraz wszelką pomoc okazaną przy organizacji festynu.