Szacowanie wartości zamówienia – catering (dotyczy projektu pn „Moja aktywność - pomysłem na jutro”)
06.03.2019 Radosław Szymeczko 562

W związku z realizacją projektu pn. „Moja aktywność- pomysłem na jutro”,realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa kujawsko – pomorskiego, Oś Priorytetowa 9 Solidarne społeczeństwo, Działanie 9.2 Włączenie społeczne, Poddziałanie 9.2.1 Aktywne włączenie społeczne, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią przedstawia i zachęca do wypełnienia formularz dotyczący szacowania wartości zamówienia na catering na podstawie załączonego opisu przedmiotu zamówienia.

Wypełniony załącznik nr 1 prosimy przesyłać na adres e-mail do 07.03.2019 r. do końca dnia.

Jednocześnie informujemy, że zapytanie ofertowe zostanie ogłoszone w najbliższym czasie w Bazie konkurencyjności.

Szczegóły tutaj.

Załącznik nr 1