Śniadanie Wielkanocne 2019 w Ognisku Wychowawczym
19.04.2019 Radosław Szymeczko 380

Dnia 18 kwietnia 2019 r. na plebanii kościoła pw. św. Stanisława w Nakle nad Notecią odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne dla dzieci z Ogniska Wychowawczego, działającego przy MGOPS w Nakle nad Notecią.

Na spotkanie, oprócz dzieci z rodzicami, przybyli zaproszeni goście: dyrektor MGOPS, pani Alina Pałubicka-Grzegorek, pełnomocnik burmistrza ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom, pan Piotr Rugowski oraz proboszcz parafii Tadeusz Michalak.

Wychowankowie przekazali wszystkim zgromadzonym gościom życzenia świąteczne, za co zostali nagrodzeni brawami.

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy usiedli do świątecznego stołu. Na koniec spotkania do dzieci przyszedł symboliczny zajączek z upominkami.

Plakat.jpg