Tosia potrzebuje naszej pomocy!
04.08.2015 Radosław Szymeczko 1415
grafika

Tosia ma dziś 3,5 roku. Bardzo cieszyliśmy się, że jest zdrowa i dobrze się rozwija, aż do zeszłej jesieni. Wtedy właśnie ujawniła się ta okropna choroba, która jeszcze do niedawna była rozpoznana jako heterotopia korowa w obrębie wyspy po lewej stronie oraz padaczka objawowa lekooporna z napadami częściowymi gromadnymi. Choroba z dnia na dzień postępowała tak, że nasza córeczka nie chodzi, nie mówi i ma ciągłe napady padaczkowe. Stwierdzono autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Istnieje również podejrzenie bardzo rzadkiej choroby Zespół Rasmussena.

 

Nie możemy pogodzić się z tym, że jeszcze dwa miesiące temu była pełną wigoru, sprawną, radosną i mądrą dziewczynką. Teraz każdego dnia musimy patrzeć jak bardzo cierpi.

 

Dlatego za pośrednictwem Fundacji Osobom Niepełnosprawnych "Słoneczko" zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla Antosi. Chcielibyśmy wyjechać na diagnozę i leczenie do niemieckiej kliniki, ale nasze dochody nie pozwalają na realizację tego celu, a czas działa na naszą niekorzyść.

 

Możecie Państwo pomóc wpłacając darowiznę na subkonto:
Fundacja Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"
Stawnica 33 A, 77-400 Złotów
nr 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem: darowizna dla Antoniny Ćwikła (227/C)


Dziękujemy bardzo za każdą oddaną złotówkę,
Rodzice.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
bip_logo_pomn1_grad.jpg
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
bezpieczny i aktywny senior logotypy RGB-01.jpg
Plakat.jpg
empatia-logo1.png