Wigilia 2015 w OW
23.12.2015 Radosław Szymeczko 1043
grafika
Powiązane galerie:
grafika
23.12.2015

33

Pomoc Społeczna

W dniu wczorajszym (22.12.2015 przyp. red.) w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią odbyła się czternasta Wigilia dla dzieci uczęszczających do Ogniska Wychowawczego. Wigilię poprowadziła Joanna Spandowska Kierownik Ogniska Wychowawczego działającego przy MGOPS. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście Alina Pałubicka-Grzegorek Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Piotr Rugowski Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, Anna Kłak, rodzice i opiekunowie dzieci oraz dzieci uczęszczające do Ogniska Wychowawczego. 

Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Na zakończenie dzieci otrzymały prezenty od Gwiazdora a rodzice i goście otrzymali stroiki świąteczne wykonane przez dzieci pod okiem Anny Knasińskiej.

Specjalne podziękowania dla Andrzeja Kuligowskiego, który uświetnił uroczystość zachęcając do wspólnego kolędowania. Całą uroczystość zorganizowali wychowawcy Dorota Olejarz-Bisek orazMaciej Zawieruszyński.

Dzieci i wychowawcy z Ogniska Wychowawczego z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzą Świąt spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze a w przyszłym, 2016 roku samych radosnych dni.

 

Materiał: MGOPS w Nakle nad Notecią

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
bip_logo_pomn1_grad.jpg
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
bezpieczny i aktywny senior logotypy RGB-01.jpg
empatia-logo1.png