Wigilia 2015 dla podopiecznych MGOPS
25.12.2015 Radosław Szymeczko 719
25.12.2015

Pomoc Społeczna

Wigilia zorganizowana przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią.

22 grudnia 2015 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 w Nakle nad Notecią odbyła się Wigilia dla osób objętych wsparciem Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią. Zgromadzonych gości przywitały Dyrektor MGOPS Pani Ewa Tadrowska oraz zastepca Pani Alina Płałubicka-Grzegorek. Na spotkanie zostały zaproszone również władze Miasta i Gminy Nakła nad Notecią Pan Burmistrz Sławomir Napierała oraz jego zastępca Pan Krzysztof Błoński. Swoją obecnością gości zaszczycił także kapelan K=ks. Tadeusz Michalak.

W świątecznej atmosferze zgromadzone osby podzielili się opłatkiem oraz zjedli tradycyjny wigilijny posiłek. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali skromny podarunek.