Ferie 2016 w OW
02.02.2016 Radosław Szymeczko 665
02.02.2016

Pomoc Społeczna

Dzieci z Ogniska Wychowawczego przy Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nakle aktywnie spędzili czas w okresie ferii zimowych. Podczas wypoczynku brały udział w zajęciach sportowych na basenie i lodowisku. Odwiedziły nakielskie kino, gdzie obejrzały film "Mały Książe".W Muzeum Ziemi Krajeńskiej zwiedziły wystawę malarską. Poza tym dużo satysfakcji sprawił wyjazd do Family Park w Bydgoszczy, gdzie grały w kręgle, bawiły się w małpim gaju. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach kulinarnych, szycia, szydełkowania, plastycznych-same wykonały laurki dla Babci i Dziadka. W ostatni dzień wakacji dzieci wyjechały do Opery Nova na spektakl "Dziadek do orzechów"

W czasie ferii dzieci przeżyły moc atrakcji, zdrowe i uśmiechnięte wróciły do szkoły.